Dijital Medya Grubu

Web Dünyasındaki Çözüm Ortağınız!

Bize Ulaşın

Markanızı Dijital Dönüşüm İle Büyütüyoruz!

Markanızın ve İşletmenizin Dijital Dönüşüm İle Büyümesine Olanak Sağlıyoruz.

Bize Ulaşın
Web Tasarım

Var olan veya yeni kurulan işletmenizin, modern bir kurumsal kimliğe sahip olması için web sitesi tasarımları oluşturuyoruz. Yaptığınız işin yapısına uygun, (e-ticaret tasarımı, kurumsal web sitesi tasarımı)  web tasarımları oluşturabiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın sosyal mecralardaki varlığını oluşturmak için uygun stratejiler belirleyerek Sosyal Medya Yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Seo Optimizasyonu

Ölç, analiz et, optimize et, raporla! Temel dört fonksiyonun teknoloji ile desteklendiği, internet pazarlama araçlarının tümünün sürece dahil edildiği program modeli ile dijital pazarlama stratejiniz oluşturulur ve yönetilir.

E-Ticaret Entegrasyonları

Hem pazaryeri entegrasyonu, hem de e-ticaret sitesi! Tümleşik olarak sunulan pazaryeri entegrasyon özellikli e-ticaret yazılımımız ile birlikte alabilirsiniz. Karar sizin! İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını A’da Z’ye karşılayacak bu eşsiz paketler ile tek firma ile sorun yaşamadan işlerinize odaklanın!

Harita Servislerine Kayıt

İşletmenizi harita servislerine kaydederek hem potansiyel müşteriniz ile etkileşiminizi arttırın hem de markanızın tanınırlığını arttırın. Kolay ulaşılabilir olun!

Arama Motorlarına Kayıt

İşletmenizi arama motorlarına kaydederek markanızın ve işletmenizin sosyal platformlarda tanınırlığınızı arttırabilir Google ADS reklamları ile birlikte en üstlerde yerinizi alabilirsiniz.

Değişen ve online platformlarda gelişen iş dünyasında işletmeniz için en doğru çözümleri sunuyoruz.

Dijital Dönüşüm ile

Neden Dijital Medya?
Dijital medyada var olmak önemli. Çünkü, dünya artık daha çok dijital, insanlar bu dijital dünyada 7/24 online ve iletişim çok hızlı. Üstelik, hedef kitleye ulaşmak için nokta atışı yapabilmek mümkün. Bu durumda boyutu ne olursa olsun, işletmelerin bu gerçekler ışığında pazarlama faaliyetlerini yeniden düzenlediği bir dönemde, sizin bu dünyanın dışında kalmanız ne kadar mümkün? Peki ya işletmenizin bu dünyanın dışında kalması ne kadar akılcı?
Bize Ulaşın

Markalaşma Yolunda Bizimle Birlikte İlerleyin!

Mutlu Müşteriler

Dijital Medya Ekibinden İnstmedya.com yazılımını aldığımdan beri hem tanınırlığım arttı hem de satışlarımda verimli bir şekilde artış oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Satış anlamında bir çok sorunu tek bir sistemden çözmek oldukça önemli. Sosyal medya platformlarına oldukça hakim Dijital Medya Grubu sayesinde satışlarım önemli düzeyde arttı.

Öncelikle sosyal medya danışmanlığı aldığım Dijital Medya Grubu, daha sonra ihtiyaçlarım doğrultusunda e-ticaret web sitem için yardımcı oldular. Güler yüzlü ve işinde profesyonel olan bu ekiple çalıştığım için çok mutluyum.

Türkiye’de çılgınlar gibi büyüyen dijital dönüşüm hareketinde yerimizi almamızı sağlayan uzman ekibiyle her ihtiyacımıza anında çözümler sunan Dijital Medya Grubu ekibiyle çalışmaktan dolayı çok mutluyum.

Sıkça Sorulan Sorular

Ne Kadar Zamandır Hizmet Veriyorsunuz?

2002 yılında faaliyetlerine başlayan Dijital Medya Grubu, dünya çapında önemli marka ve kuruluşlara 18 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

Neden Dijital Medya Hizmeti Almalıyım?

İşletmenizi ve markanızı büyütmek, hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmak için dijital medyada büyümeniz kaçınılmazdır. Dijital Medya Grubu işinizi büyütmek ve muhtemel rakiplerinize ulaşmanın en kolay ve doğru yolunu size sunar. Uzman kadromuz ile markanızı seçenekler arasında en üste taşımak ve büyümenizi sağlamak amacıyla hizmet veriyoruz.

Hangi Sektörlere Hizmet Veriyorsunuz?

Dijital Medya Grubu 18 senedir aşağıdaki sektörlere hizmet sağlamıştır;
1- Teknoloji
2- Web Hosting
3- Giyim
4- Kafe,restaurant
5- Sağlık
6 -Turizm
7- Gıda
8 – Eğitim
9- Etkinlik

Paketlerimiz

Entrepreneur

$10mo
 • Limited marketing & growth hacks
 • Basic Email list building techniques
 • Invitation to Secret group
 • Secret Business Group
 • Free Landing Page

Growing Business

$29mo
 • Limited marketing & growth hacks
 • Basic Email list building techniques
 • Invitation to Secret group
 • Secret Business Group
 • Free Landing Page

Pro Business

$39mo
 • Limited marketing & growth hacks
 • Basic Email list building techniques
 • Invitation to Secret group
 • Secret Business Group
 • Free Landing Page

Dijital Blog

You may say we’re dreamers. But we’re not the only ones!