Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya, markalar için büyük bir potansiyel taşır. Doğru hedef kitleye, doğru zamanda, doğru içerikle ulaşmak, işletmenizin tanınırlığını artırmanın yanı sıra müşteri sadakatini de pekiştirir. Markanızın hikayesini en etkili şekilde anlatmak, ürün veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilere sunmak için sosyal medya kanallarını stratejik bir şekilde kullanıyoruz. İçerik üretiminden, reklam yönetimine, kriz yönetiminden analiz ve raporlamaya kadar birçok alanda, işletmenize özel çözümler üretiyoruz. Profesyonel ekibimizle, sosyal medya platformlarında markanızı etkili ve başarılı bir şekilde yönetiyor, sektördeki rekabetin bir adım öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Adımlarımız

Hesap Kurulumu

Belirlenen mecralarda sosyal medya hesaplarının kurulması ve bütün bilgi alanlarının firma özelinde doldurulması.

Rakip Analizi

Sektörde öne çıkan rakiplerin belirlenmesi. Sonrasında sosyal medya profillerinin ve paylaşım özelliklerinin analiz edilmesi.

Hedef Kitle Analizi

İçeriklerinizin hitap edeceği hedef kitlenin araştırmalar neticesinde belirlenmesi. Etkileşim saatleri ve hedef kitlenin beklentilerinin saptanması.

Paylaşım Planı

Firmanız için önemli detayları atlamadan günlük, haftalık ve aylık paylaşım planlaması yaparak, sürecin profesyonel ve düzenli şekilde yönetilmesi.

Özel Sosyal Medya Tasarımları

Kurumsal renklerinize uygun özel post tasarımlarının hazırlanm ası, marka özelinde istenen dilde yazılan açıklama metinleriyle paylaşımların yapılması.

Etkileşim

Takipçilerinizle etkileşim kuracağınız içeriklerin hazırlanması. Firma kültürüne uygun formatta ilgi çekici paylaşımların yapılması.